New city, new danger - 3. kapitola

22. července 2014 v 13:32 | *Andy* |  New city, new danger
Téma: The Vampire Diaries a Teen Wolf
Pár: Elena a Isaac, Allison a Scott, později se objeví i nové páry
Anotace: Elena se s rodiči a bratrem na čas přestěhují do městečka Beacon Hills, kde mají babičku. Rodiče Eleně řeknou, že je to kvůli babičce, která už je nemocná, ale lovci vlkodlaků si je tam pozvali, aby jim pomohli s vlkodlaky a smečkou Alf. Co se stane, když se Elena seznámí s Derekem a ostatními a zjistí nejen jejich tajemství, ale i její rodiny? Co když se po nějaké době objeví v Beacon Hills i její přátelé z Mystic Falls. Pomůžou Eleně a ostatním nebo budou pomáhat lovcům?

3. kapitola

Pohled Eleny
Po škole jsme šli do lesa, abych se doučila ekonomiku, ze které se bude zítra psát. Což je skvělé, protože jí absolutně neumím. To je vážně skvělé. První známka a hned pětka. To mě rodiče doma pochválí. Ale co, můžu to svést na změnu prostředí. Jo, to by mi mohlo vyjít. Teda doufám.
"Takže čím začneme?" Zeptala jsem se, když už jsme byli v lese.
"Tím, co budeme psát, pak můžeme pokračovat v tom, co bude dál." Mrknul na mě Isaac. Ten je tak roztomilej.
"Dobře." Šel si sednout na velkej pařez a já si šla sednout vedle něj. Allison si sedla naproti nám a vyndala svoje zápisky.
"Takže začneme tímhle." Podávala mi sešit, ale to se za náma ozval nějaký hlas.
"Ahoj, ty musíš být Elena." Řekl jeden kluk. Rychle jsem se na něj otočila. Stáli tam dva kluci. Byli to zřejmě dvojčata, protože si byli docela podobný. Oba byli stejně vysoký a měli krátké vlasy. Měli na sobě upnuté tmavě šedé tričko, pod kterým se jim rýsovaly velké svaly a upnuté kalhoty.
"Jsem a vy jste kdo?" Zeptala jsem se. Isaac s Allison už byli na nohou a stáli přede mnou. Isaac posunul Allison i mě za sebe, takže stál jako první a já jako poslední.
"Měli byste odsud vypadnout." Procedil Isaac skrz zuby.
"To s radostí uděláme, ale Deucalion chce Elenu." Řekl ten napravo- cože chce? On chce mě? Proč chce mě? Zděšeně jsem se na ně podívala a taky si stoupla.
"Proč?" Zeptala se Allison.
"Protože je z lovcovi rodiny, zjistili jsme, že se sem nedávno přestěhovala a mají dvě děti, takže je chceme. Nebo aspoň jedno, ten kluk vypadá silně." Usmál se na ní. Co to má znamenat? Co se to děje?
"Tak mu vyřiď, že jí nezíská, nedáme mu jí." Řekl Isaac naštvaně.
"Víš, že jsme silnější. Jsme tady dva, ty si jeden, takže je to přesila." Allison nenápadně vyndala telefon. Ty dvojčata to neviděli, ale já jo, protože stála přede mnou a před ní stál Isaac. Napsala něco Scottovi a pak mobil schovala.
"To je mi jedno, ale Elenu vám dobrovolně nedám."
"My si jí jenom půjčíme, zase jí vrátíme." Usmál se ten nalevo. Oba se k nám začali přibližovat.
"Jak znám Deucaliona, tak by se vrátila po kouskách nebo s kousnutím." Řekla Allison.
"Ale vrátila by se."
"Nedáme vám jí." Řekl Isaac
"Jak chcete." Ty kluci si začali sundávat trička. To tu chtějí dělat striptýz nebo co? Potom si ten jeden stoupnul jako pes na čtyři a ten druhej do něj vrazil ruku. Potichu jsem vykřikla, když se do něj začal pomalu nořit a pak už byl celej v něm. Před námi stála jedna obluda. Měla červený oči, dva špičatý zuby a uprostřed obličeje měli něco jako by měli dvě půlky hlavy přišité k sobě. Teď už jsem zaječela nahlas.
"Dostaň jí do bezpečí k ní domů, pak za váma přijdu." Řekl Isaac a nevěnoval nám ani jeden pohled.
"Nikam nejdu." Řekla Allison.
"Běž." Zařval a podíval se na nás. Oči měl zlaté a zuby stejné jako ta zrůda před námi. Kolem obličeje měl ochlupení jako vlk. Zděšeně jsem se na něj podívala. Allison mě vzala za ruku a táhla mě pryč. Najednou se tam objevili další dva, kteří vypadali jako Isaac, akorát že jeden měl červené oči jako ta zrůda. Co se to děje? Co když je Allison jako Isaac? Rychle jsem se jí vyškubla, vzala ze země batoh a začala utíkat k našemu domu. Nechtěla jsem, aby běžela za mnou, ale přesně to udělala. Začala za mnou utíkat.
"El, stůj." Řvala na mě.
"Nech mě bejt." Zařvala jsem nazpátek a pro jistotu přidala. Začalo mě píchat na boku, ale já si té bolesti nevšímala a utíkala dál. Konečně jsem uviděla náš dům. Rychle jsem k němu doběhla a v tašce začala hledat klíče.
"Eleno." Řekla Allison, která mě akorát doběhla.
"Nech mě na pokoji, jdi pryč." Odemkla jsem dveře a vběhla dovnitř.
"Chci s tebou mluvit." Zařvala přes dveře.
"Ale já s tebou ne, nech mě bejt." Zařvala jsem a pak jsem po schodech běžela do svýho pokoje. Hodila jsem tašku ke stolu a skočila do postele. Lehla jsem si do postele a dívala se před sebe.
Zajímalo by mě, kde je vlastně babička. Když je nemocná, tak by neměla bejt moc venku. Napadlo mě. Musela jsem myslet na něco jiného, protože jsem před sebou pořád viděla tu scénu z lesa. Už na to nechci myslet, ale musím. Vůbec to nechápu a nevím, jestli by nebylo lepší se to nesnažit pochopit. Přece jenom s tím nemám nic společného. Ale máš, slyšela si ty dvojčata, chce tě nějaký Deucalion, protože si z lovecký rodiny. Ozval se můj škodolibý hlas.
"Už jsi doma?" Ozval se za dveřmi babičky hlas.
"Jsem, potřebuješ něco?" Zeptala jsem se, ale neměla v plánu vstávat z postele.
"Přišli za tebou kamarádi ze školy, aby ti pomohli s učením, tak jsem je pustila dovnitř."
"Cože jsi?" Vylítla jsem zděšeně do sedu.
"Pustila jsem je, čekají tady před dveřma." Řekla a pak je otevřela. Samozřejmě tam stál Isaac a ostatní. Skvělé!
***
Doufám, že se vám to bude líbit a moc vás prosím o komentáře, děkuji :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka New city, new danger?

Ano
Ne

Komentáře

1 Wer Wer | E-mail | Web | 22. července 2014 v 14:52 | Reagovat

Som zvedavá ako to Elene teraz všetko vysvetlia.

2 Tew* Tew* | Web | 22. července 2014 v 17:58 | Reagovat

Pěkná povídka, rozhodně mě nadchla, tak jsem zvědavá na další. :) A mezi affs tě beru :)

3 *Lian* *Lian* | Web | 23. července 2014 v 0:19 | Reagovat

Tak doufám, že jí to vysvětlí a ona se s něma usmíří :)

4 *Andy* *Andy* | Web | 23. července 2014 v 9:10 | Reagovat

Moc vám všem děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama