Forbidden love - 1. kapitola

26. srpna 2014 v 12:11 | *Andy* |  Forbidden love
Téma: Teen wolf
Pár: Derek a Allsion
Anotace: Allison byla přenesena do minulosti, aby pomohla zastavit alfu s lovkyní, která by v té době neměla žít, ale dostala se tam stejně jako Allison. Allison stojí před úkolem, zachránit vlkodlaky, aby se nezměnila budoucnost. Nesmí se s nikým zaplést, protože by to měla špatné nálsedky. Co se ale stane, když se setká s mladým Derekem a zamiluje se do něj? Dokáže své city ovládat, nebo s ním skončí a bude nucena nést si následky?

1. kapitola

Dopadli jsme na měkkou zem a já se rozhlédla kolem sebe. Všechno mi tu bylo tak povědomí, ale přesto tak jiný. Podívala jsem se na Diega, ale on už tam nebyl. Byla jsem tu sama. Co tu mám jako dělat? Zvedla jsem se ze země a šla ke škole, do které chodím teď, ale je úplně jiná. Opravená. Vešla jsem dovnitř a rozhlédla se po prázdné chodbě. Byla jsem v úplně sama. Rozhodla jsem se, že půjdu zjistit víc. Musíme vědět, proč jsem tady a co mám vlastně udělat. Zajímalo by mě, kdo je ta lovkyně, co chce být vlkodlakem. Proč jím chce být, když vlkodlaky zabíjí? To nechápu. Ona je vraždí a při tom chce být jedním z nich. Došla jsem k jedné třídě a podívala se dovnitř. Seděli tam lidi, které neznám. Někteří jsou mi povědomí, ale nemůžu je k nikomu zařadit. Šla jsem radši dál, byla jsem skoro u další třídy, když zazvonil zvonek a ze třídy se začali hrnout žáci. Aspoň mě ignorují, teda jestli mě vůbec vidí. Nevím, jestli mě někdo může vidět nebo ne.
"Moc se omlouvám," řekl jeden kluk, když do mě vrazil. Ten hlas mi byl povědomí. Hodně povědomí. Podívala jsem se na toho kluka a setkala se s modrýma očima.
"V pohodě," odpověděla jsem a při tom přemýšlela, odkud ho znám.
"Jsem Derek Hale," představil se mi. Derek? Ze všech lidí se musím potkat zrovna s jeho minulým já?
"Allison Argent," odpověděla jsem místo poznámky, která mě pálila na jazyku. Zajímalo by mě, jestli je vlkodlakem i teď nebo byl přeměněn až dýl. Možná je vlkodlakem už od narození. Ne to je blbost. Vlkodlak už možná bude, protože ho chce ta lovkyně zabít.
"Přestupuješ na naší školu?" Zeptal se mile. Tenhle Derek je jiný než Derek z naší doby, tamten je hrozně protivnej a nedá se s ním normálně bavit. Kdež to tenhle Derek? Ten je prostě skvělej, aspoň takhle na první pohled se zdá úplně jinej.
"Přemýšlím o tom, ale ještě si tím nejsem jistá." Odpověděla jsem, i když jsem o tom ještě ani neuvažovala.
"Určitě sem musíš chodit, sice to vypadá jako na každý škole, ale je to tu docela fajn, a bude to tu ještě lepší, když sem budeš chodit ty," mrknul na mě.
"Ještě uvidím, noc nic, už budu muset jít, ještě jsem si nenašla byt, takže nevím, kde budu bydlet." Zalhala jsem, vím, kde budu bydlet. Už to mám naplánovaný, budu bydlet v našem domě, který máme i teď. Ten dům patří naší rodině a teď by tam nikdo neměl bydlet. Teď je volnej.
"Já už skončil, tak nechceš zatím zajít k nám a pak budeš hledat? Určitě musíš být po cestě už vyřízená." Culil se na mě. On mě vážně zve do jeho domů? To mě podrž, to až budu vyprávět ostatním, tak mi to neuvěří.
"Není to blbí? Vždyť se sotva známe," odpověděla jsem, ale chtěla jsem, abych se k nim dostala. Musím mluvit s Diegem, protože vůbec nevím, co mám dělat pro to, abych se dostala domů a neztvrdla tady na tomhle místě, kde nikoho pořádně neznám.
"Není, pojď, jdeme." Za ruku mě táhnul k východu. Tenhle Derek asi nedbá na opatrnost. Je mu jedno, koho si přivede do baráku. Klidně si tam vezme lovkyni a neví o tom. Derek od nás je teda opatrnější, lovkyni už pozná na dálku a je opatrný na svoje soukromí. Tenhle je neopatrnej a nemá s lovci žádný zkušenosti. Musím se Diega zeptat, jestli je z něj vůbec vlkodlak. Šli jsme společně lesem až k jeho domu. Byl velkej a hezčí než je u nás. Ještě tu nehořelo. Kate ten dům ještě nezapálila. Možná kdyby tu nehořelo, tak by byl Derek pořád takovýhle pohodový. Možná bych tomu požáru mohla nějak zabránit. Musím se o to aspoň pokusit.
"Pojď dovnitř," dotáhnul mě dovnitř. Když jsme vešli, tak se na nás všichni otočili. Poznávala jsem Coru, Petera a Diega.
"Dobrý den," řekla jsem jako slušně vychovaná dívka. No co, kdybych nepozdravila, tak bych zklamala mámu, která se mě snažila vychovat k poslušnosti.
"Ahoj," řekli postupně všichni. Bylo tu tolik lidí. Věděla jsem, že jich bylo hodně, ale že až tolik? To jsem fakt netušila. Napočítala jsem pět dospělých a asi deset dětí. Od táty vím, že když je Kate zabila, tak všichni nebyli vlkodlaci. Musím Kate zabránit v zapálení toho domu, protože nedovolím, aby ty děti trpěly. Je to hnusný a nechápu, jak je mohla zabít. Chápu, že chtěla zabít vlkodlaky, ale vždyť zabila i nevinné děti.
"Chtěla bych vám představit Allison, je tu nová a bude chodit k nám do školy," zářivě se na mě usmál Derek. Podívala jsem se na ostatní. Poznala jsem vlkodlaky, protože ty se na mě mračili, zřejmě mě poznali. Diego se na mě taky mračil, nechápu proč. Ostatní se na mě usmívali.
"Rádi tě poznáváme," ozvala se starší žena, která měla stejné oči jako Derek a vlasy jako Cora. Byla vážně krásná.
"Já váš také," se všemi jsem si podala ruce.
"Dereku, jdi pomoc s ostatníma mámě s jídlem, přece nenecháme hosta hladovět." Ozval se Peter a při tom se pořád díval na mě. Tohle nedopadne dobře. Ani trochu dobře. Zůstal tu Diego, Cora, Ptere a další lidi, které neznám.
"Co tu děláš?" Zeptala se Cora.
"Vůbec nevím, o čem to mluvíš." Hrála jsem si na blbou. Peter ke mně přišel a chytil mě pod krkem.
"Nehraj si na blbou, vím, že si lovkyně, a že si Dereka poznala. Vážně si tak blbá, že přijdeš do domu, který je plnej vlkodlaků?" Zařval na mě.
"Pořád stejnej idiot," řekla jsem potichu, ale on mě zřejmě slyšel.
"Co si to řekla?" Pevněji mě stisknul.
"Nic a já vlastně ani nevím, co tady dělám. Nemám kde bydlet a nevím, co mám dělat. Derek mě přemlouval, ať sem jdu, kdyby to bylo na mě, tak bych se nešla, ale musím mluvit s jedním z vás." Schválně jsem neřekla s kým, protože oni o tom zřejmě neví.
"K žádnému z nás se už nepřiblížíš, co tu vůbec děláš, ještě si neodpověděla." Ozval se ten chlap, co byl podobný Peterovi.
"To se zeptejte vašeho," zasekla jsem se, "co pro ně vlastně si?" Podívala jsem se na Diega.
"Jsem jeho syn," řekl potichu.
"Takže si Dereka bratr,"
"Přesně tak," potvrdil mi to Peter.
"Ale furt nevíme, co tu děláš." Ozvala se Cora.
"Zeptejte se Diega, já to sama nevím, řekněte mu, ať mě vezme zpátky domů." Peter svoje sevření povolil a otočil se na Diega.
"Proč si jí sem přivedl?" Zeptala se Cora.
"Protože nám pomůže zastavit Kate," když to dořekl, tak se mi trochu zamotala hlava. Kate? Ta lovkyně je Kate? To nemůžou myslet vážně.
"Kate?" Zeptala jsem se potichu.
"Jo, tvoje teta." Smutně se na mě podíval.
"To není možné, ona je mrtvá, tys jí zabil. Viděla jsem to na vlastní oči." Se strachem jsem se na ně dívala.
"V téhle době ještě mrtvá není a v té tvojí taky ne, protože se sem musela přemístit a musela být živá," uvažoval nahlas Diego.
"Peter jí zabil, byla jsem u toho, měla se mu omluvit, ale on tu omluvu nevzal a zabil jí,"
"Z jaké doby jsi?" Zeptala se Cora.
"Rok dva-tisíce- čtrnáct." Řekla jsem potichu.
"Tys jí sem přemístil?" Zeptala se ho Cora.
"Jo, ona nám pomůže, protože když to neudělá, tak hodně ztratí a to ona nemůže dopustit. Chvíli jsem jí sledoval a vím, co všechno ztratí a taky vím, co se v budoucnosti s náma stane." Smutně se na ně podíval.
"Já to nedovolím," řekla jsem potichu. "Nic se vám nestane, jestli to bude potřeba, tak jí klidně zabiju sama, ale nic se vám nestane." Mluvila jsem pevným hlasem.
"Co se s náma teda v budoucnu stane?" Zeptal se ten muž a já nevěděla, jak mu odpovědět.
***
Doufám, že se vám bude první kapitola líbit a prosím napište mi váš názor k povídce, abych věděla, jestli mám pokračovat nebo ne, děkuji *Andy*
PS: Prosím napište mi názor i k povídce New City, New Danger, děkuji :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Budete číst povídku Forbidden love?

Ano
Ne
Nevím

Komentáře

1 ela-vampire.blog.cz ela-vampire.blog.cz | E-mail | Web | 26. srpna 2014 v 13:40 | Reagovat

Hm Allison s Dereke mi k sobě moc nesedí... no uvidíme =DDD

2 MišQa MišQa | Web | 26. srpna 2014 v 19:07 | Reagovat

promn ze ti na zadost o pridání do affs odepisuji až ted :/. Nevšimla jsem si toho. Jestli pořád chceš být aff, tak napiš :).

3 tessi tessi | Web | 26. srpna 2014 v 20:17 | Reagovat

Derek a alison :D jako pár si je neumím představit :D od nich to bylo skvĕlé přivítání :D

4 Wer Wer | E-mail | Web | 26. srpna 2014 v 21:14 | Reagovat

Pekné, ale musím sa priznať, že mi tiež Derek a Allison nejako nejdú dokopy, ale som zvedavá ako si s tým poradíš. Nedokážem si to moc predstaviť, tak sa teším, čo bude ďalej :-)

5 *Lian* *Lian* | Web | 26. srpna 2014 v 21:19 | Reagovat

je to super povídka, určitě pokračuj :)

6 Nila Nila | Web | 26. srpna 2014 v 21:23 | Reagovat

Krásnej díl,těším se na další :-)

7 Dominique Dominique | E-mail | Web | 27. srpna 2014 v 23:13 | Reagovat

Určitě pokračuj :-) Sice na TW nekoukám, ale povídka vypadá skvěle a celkem napínavě ;-) Určitě se těším na 2. kapitolu! Jestli tedy zabije Kate nebo jak to vlastně bude.

8 Liv Liv | Web | 28. srpna 2014 v 17:55 | Reagovat

Super, sem zvědavá na Alison a Dereka. Moc se těšim na pokračování :-D

9 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 28. srpna 2014 v 22:29 | Reagovat

Krása :D

10 Eleanor Eleanor | E-mail | Web | 31. srpna 2014 v 18:12 | Reagovat

Opravdu moc dobrý nápad :D První kapitola se mi líbila, je to bezva. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama