Forbidden love - Prolog

21. srpna 2014 v 10:15 | *Andy* |  Forbidden love
Téma: Teen wolf
Pár: Derek a Allsion
Anotace: Allison byla přenesena do minulosti, aby pomohla zastavit alfu s lovkyní, která by v té době neměla žít, ale dostala se tam stejně jako Allison. Allison stojí před úkolem, zachránit vlkodlaky, aby se nezměnila budoucnost. Nesmí se s nikým zaplést, protože by to měla špatné nálsedky. Co se ale stane, když se setká s mladým Derekem a zamiluje se do něj? Dokáže své city ovládat, nebo s ním skončí a bude nucena nést si následky?

Prolog

Pohled Allison
Už tam stojí zase. Ten člověk, kterého neznám. Každý den mě pozoruje, každý den, za mnou chodí a hlídá mě. Nevím, co si o něm mám myslet. Nahání mi docela strach a to já nechci. Proboha! Bojuju proti vlkodlakům a jiným příšerám. Nemůžu se bát normálního člověka. Co by si o mě lidi mysleli? Co by si o mě myslel táta a Scott? Prostě se ho nebudu bát. Hrdě jsem vystrčila hlavu a šla za ním. Díval se, jak jdu jeho směrem a zářivě se na mě usmíval. Z toho úsměvu mi naskakovala husí kůže. V polovině cesty jsem si to rozmyslela a radši se otočila směrem ke svému autu a jela jsem ke škole.
Nasedla jsem do auta a pořádně se nadechla. Nemůžu se bát normálního člověka. Třeba se mu jenom líbím. On je taky hezkej. Vlasy mají barvu kravího peří a má je neuspořádané. Každej vlas mu trčí na jinou stranu. Jeho oči mají krásně modrou barvu, jako nebe bez mráčku. Vypadá, že není o moc starší než já. Možná o dva tři roky. Kdybych nechodila se Scottem, tak by mě i přitahoval, ale on…
"Allison," vyrušil mě hlas mého táty, když zaklepal na okýnko. Lekla jsem se ho, takže jsem nedobrovolně nadskočila. Nastartovala jsem a stáhla okýnko.
"Ano?" hraně jsem se usmála.
"Zapomněla sis svačinu, doufal jsem, že tě ještě stihnu a ty tu stojíš." Usmával se a podal mi svačinu.
"Jasně, díky,"
"Proč ses tak lekla?" napadlo ho. Doufala jsem, že si toho nevšimnul.
"Prostě jsem nějaká vystresovaná a zamyslela jsem se." Zalhala jsem, i když to nebyla úplná lež. Vážně jsem se zamyslela.
"Myslel jsem, že když jsme se zbavili alf, tak už to bude v pohodě."
"To je právě to, v tomhle městě se pořád něco dělo a teď tu nic není. Prostě mám takový divný pocit, že je na chvíli pauza a pak se něco semele a bude to velký." Řekla jsem první věc, která mě napadla.
"Když se něco stane, tak se s tím zase vypořádáme," povzbuzoval mě.
"Já vím, musím jet, jinak přijdu pozdě na fyziku," usmála jsem se, zamávala a pak už jela k naší škole. Měl pravdu, musíme se tím vypořádat. Dneska, až přijedu před školu, tak tam ten člověk bude. Prostě za ním zajdu a zeptám se ho, co po mě chce. Přijela jsem ke škole a zaparkovala na místě, kde parkuju každý den. Všichni už si tu vybrali svoje místo na parkování a tam parkují každý den.
Po cestě jsem přemýšlela, jestli je dobrý nápad za ním chodit. Co když to není obyčejný člověk? Napadlo mě. No aspoň budeš vědět, proti čemu stojíte. Ozvalo se mé jízlivé podvědomí. Má pravdu. Rozhlédla jsem se po plném parkovišti a spatřila ho, jak stojí ve stínu stromu. Byl tam úplně sám. Pořádně jsem se nadechla a vydala se za ním. Když jsem byla skoro u něj, tak šum z parkoviště ustal- otočila jsem se a uviděla prázdné parkoviště.
"Co po mě chcete?" Zeptala jsem se. "Jak jste odsud ty lidi dostal?" Klepal e mi hlas. Nemohla jsem tomu zabránit.
"Chci si s tebou promluvit o samotě, nepotřebujeme k tomu nějaké malé dětičky, které o ničem nevědí." Usmál se a šla ke mně.
"Kdo jste?"
"Mé jméno je Diego, Allison a přišel jsem pro tebe, protože potřebuju tvou pomoc." Řekl vážným hlasem.
"Jak vám můžu pomoct a jak znáte mé jméno?" Zmateně jsem se na něj koukala.
"Tady jste se možná alf zbavili, ale v mé době…"
Nenechala jsem ho to dokončit a skočila mu do řeči. "Jak myslíte, v mé době?"
"Prostě v mé době nás pořád alfy ohrožují a chtějí zabít mého mladšího bratra. No abych byl přesný, je tam jedna alfa a jedna lovkyně, která ho chce zabít. Musíš na s nimi pomoc." Naléhal na mě.
"Já vám nemůžu pomoc, nechte mě být, musím do školy." Otočila jsem se a chtěla odejít, ale zastavili mě jeho silné paže.
"Musíš nám pomoct, nebo by se taky mohlo stát, že by tahle doba vůbec nebyla. Nežila bys tady v tom městě, ale pořád doma. Neznala bys Scotta a další lidi. Nikdy bys nepoznala tátu."
"Nemůžu změnit minulost."
"Můžeš, musíš. Někdo se tam dostal. Ta lovkyně tam neměla vůbec být. Nějakým způsobem se tam dostala a spikla se s alfou. Jsou spolu teď silnější a on jí za pomoc vyvraždění mé rodiny nabídl přeměnu na vlkodlaka. Kdyby se jim podařilo nás zabít, tak by v téhle době nežil Peter, Derek ani zbytek mé rodiny a vy byste nikdy nezabili alfy. Je důležité nám pomoct." Znova na mě naléhal.
"Já nemůžu," chtěla jsem se mu vytrhnout, ale on mi to nedovolil.
"Ať už dobrovolně nebo násilím, mám za úkol tě přivést." Řekl, potom začal něco mumlat. Všechno se se mnou začalo točit a já potom cítila, jak padáme dolů. Padali jsme z výšky a hroznou rychlostí. Vždyť se dole zabijeme.
"Ještě poslední věc, nesmíš se s nikým zaplést, jinak poneseš následky a věř mi, že ty nechceš zažít." Slyšela jsem jeho hlas, ale znělo to jako z dálky, protože se zvedl obrovský vítr a já přes něj nic neslyšela.
***
Je to nová povídka, takže doufám, že se bude líbit a všechny prosím o komentáře, abych věděla, jestli se vám to líbí nebo ne a taky prosím, abyste hlasovali v anketě, abych si byla jistá, děkuji :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Budete číst povídku Forbidden love?

Ano
Ne
Nevím

Komentáře

1 Liv Liv | Web | 21. srpna 2014 v 12:25 | Reagovat

moc mě ten nápad zaujal, i když je to netradiční pár a těšim se na pokračování :-)

2 Wer Wer | E-mail | Web | 21. srpna 2014 v 16:11 | Reagovat

zaujímavý začiatok

3 Nila Nila | Web | 21. srpna 2014 v 21:29 | Reagovat

Zajímavé,jsem zvědavá jestli to Ali zvládne ;-)

4 Cassie Cassie | 22. srpna 2014 v 21:15 | Reagovat

Ahoj, dopsala jsem první část svého příběhu. Všimla jsem si, že ty píšeš moc krásné příběhy. Mohla by jsi mi ten můj zhodnotit, prosím?:) http://ndobrev-caccola.blog.cz/1408/story-delena-wedding-1-part

5 *Lian* *Lian* | Web | 23. srpna 2014 v 15:21 | Reagovat

Vážně dobrý nápad, už se těším na další díl :)

6 tessi tessi | 23. srpna 2014 v 17:47 | Reagovat

skvělý nápad :) těšim se na 1 kapitolu

7 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 25. srpna 2014 v 18:53 | Reagovat

Nádhera, moc se těším n první kapitolu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama