Revenge - 1. kapitola

4. srpna 2014 v 16:14 | *Andy* |  Revenge
Téma: The Originals a The Vampire Diaries
Pár: Klaus a Caroline (Tyler)
Anotace: Tyler povraždí celou Carolininu rodinu a svede to na Klause. Caroline mu to uvěří, protože když přijde domů a uvidí tam tu spoušť, tak v dálce uvidí Klause, který se tam také přijde podívat. Klaus zjistí, že za to může Tyler, tak se mu chce za Caroline pomstít. Bude ho chtít zabít a Tyler před ním začne utíkat. Caroline začne hledat Klause kvůli pomstě. Co se stane, když se s ním setká po několika letech v New Orleans? Dozví se od něj pravdu o Tylerovi? A věřila by mu jí vůbec?

1. kapitola

New Orleans 2020
Přijela jsem do New Orleans, kde by se měl teď nacházet Klaus. Koupila jsem si tam jeden dům, abych měla kde bydlet. Procházela jsem se po městě a hledala Klause. Doufám, že už zase někam nemyslel. Najednou jsem ho uviděla, jak zachází do jednoho obřího domu. Na nic jsem nečekala a šla za ním. Nebyl tam, byl tam jenom muž tmavší pleti s hodně krátkými černými vlasy.
"Kde je?" Zařvala jsem na něj. Vypadal, že je starší než já, takže i silnější, ale to je mi jedno. Chci ho najít.
"Vůbec nevím, koho hledáš, zlatíčko." Usmál se na mě. Přenesla jsem se k němu a chytla ho pod krkem.
"Klaus Mikaelson, kde je?" Zopakovala jsem svojí otázku.
"Nevyskakuj si tu na mě." Zařval a vyměnil naše role, takže teď svíral pod krkem mě.
"Chci vědět, kde je." Řekla jsem přidušeně.
"Nemám tušení, o kom to mluvíš." Řekl klidně a pustil mě.
"Teď sem šel, pár vteřin přede mnou."
"Nikdo tu nebyl." Měl klidný hlas a to mě štvalo ještě víc. Lže mi a dokáže bejt takhle klidnej.
"Vylez Klausi, já vím, že tu někde jsi, nebuď srab a okamžitě sem přijď." Zařvala jsem. Pár vteřin bylo ticho, ale pak se přede mnou Klaus zjevil.
"Co tu tak řveš, lásko?" Zeptal se s úsměvem. Na nic jsem nečekala a chytila ho pod krkem. Přirazila jsem ho ke stěně a zpod zad vytáhla kůl.
"Neříkej mi lásko, už nikdy mi tak neříkej." Zařvala jsem na něj. Zuřila jsem. Věděla jsem, že by se mohl bránit, ale on nic nedělal.
"Dobře, takže co si potřebovala?" Zeptal se a pořád se na mě usmíval.
"Stačí mi tvoje přítomnost."
"Neříkej, že si se zamilovala." Ozval se za mnou Klaus.
"Ne, přišla jsem pomstít." Řekla jsem jako nejjednodušší věc na světě.
"Tak prosím. Nebudu rušit, jenom se tady posadím a budu ticho." Řekl a sednul si kousek od nás.
"Nemáš důvod pro pomstu, takže nevím, co tu děláš." Řekl klidně Klaus.
"Jo, tak ty nevíš? Připomenu ti to. Co třeba Mystic Falls dva tisíce čtrnáct?" Dívala jsem se na něj se slzami v očích, ale snažila jsem se je zahnat. Nechci brečet, ne před ním.
"Na to si vzpomínám, pořád to řeším, ale už bych to měl mít za chvíli hotové."
"Ne, já to řeším, přišla jsem se ti pomstít, zabil si mou rodinu, tak já zabiju tebe. Je mi jedno, že můžu umřít společně s tebou, hlavně, že už nebudeš žít ty." Vzala jsem ten kolík a chtěla mu ho zabodnout do srdce, ale on ho vzal a odhodil ho pryč. Vysvobodil se z mého sevření a teď pro změnu držel on mě, ale ne tak silně, takže jsem mohla klidně dýchat.
"S někým si mě pleteš, já tvou rodinu nezabil. Nedělej si s tím už žádné starosti, pomstím se za tebe." Přemístil se pro ten kolík a schoval ho k sobě.
"Nikdy to nevzdám, nevěřím ti, viděla jsem tě tam, když jsem tam byla, tak jsem tě tam viděla. Byl jsi tam." Zařvala jsem na něj.
"Myslíš si, že jsem tak blbej, že bych se tam ještě vracel? Když už něco udělám, tak se na to místo nevracím, měla bys hledat viníka u někoho jiného, já to nejsem. Tohle bych ti nikdy neudělal." Smutně se na mě díval.
"Ale udělal, nenávidím tě, tak hrozně moc tě nenávidím. Ten kolík si klidně nech, doma jich mám ještě několik." Řekla jsem a pak už jsem zmizela domů. Pravda byla, že to byl můj jediný kolík, ale to jsem mu říct nemohla. Teď aspoň bude mít strach a bude je hledat. Doběhla jsem domů a šla jsem rovnou do koupelny. Musela jsem se umýt, už na sobě nechci cítit jeho vůni. Vlezla jsem do sprchy a pustila na sebe horkou vodu.
Pohled Klause
"Co to mělo do háje znamenat?" Ozval se za mnou Marcel. Díval jsem se pořád na dveře, kterýma před chvílí utekla Caroline. Nechápu, jak může bejt Tyler takový debil. Nejdřív jí zabije rodinu a ještě to svede na mě. Tohle vážně nechápu. Když jí tak hrozně moc miloval, tak proč jí povraždil rodinu?
"Nic." Odseknul jsem ledově a sednul si vedle něj.
"Neříkej, že si se s ní vyspal a pak jí povraždil rodinu." Smál se.
"Nevyspal jsem se s ní a ani jsem jí nezabil rodinu." Vyvrátil jsem mu ty teorie.
"Tak kdo jí teda zabil?"
"Její přítel, potom to svedl na mě a ona mě nenávidí a chce nepomstít. Já chci pomstít smrt její rodiny, tak už šest let jejího přítele hledám a snažím se ho zabít, ale on je teď pod ochranou čarodějek."
"Tak nám sprostě vydají."
"Nejde to, nedostanu se k nim, nevím, jak to dělají, ale nedostanu se tam. Je na tom hřbitově, zřejmě to tam začarovali nebo tam bydlí, ale musím tam mít pozvání."
"Jednou musí vyjít ven a moji špehové si tam na něj počkají, neměj strach." Usmál se na mě. "Až vyjde, tak ho přivedeme sem a ty si s ním můžeš dělat, co chceš."
"Fajn, jdu se projít, mám toho už po dnešku dost." Vstal jsem a byl na odchodu. "Rebekah, nemusíš se v tom pokoji schovávat, dokud neodejdu, já o tobě stejně vím." Zařval jsem ještě před odchodem.
"Ahoj Nicku." Zavolala na mě.
"V šest ať si doma." Zavolal jsem se smíchem a pak už opustil náš bývalý dům a zamířil do naší vily, kterou vlastníme teď.
***
Narychlo jsem vám napsala novou kapitolu Revenge, tak snad se bude líbit a budete komentovat, děkuji :o)
PS: Omlouvám se za chyby, nečetla jsem to po sobě, takže tam možná nějaké přklepy budou :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katherine Katherine | Web | 4. srpna 2014 v 16:26 | Reagovat

Začiatok je skvelý, som zvedavá na ďalšiu časť

2 Wer Wer | E-mail | Web | 4. srpna 2014 v 19:24 | Reagovat

pekná kapitola, dobrý nápad :-)

3 Andy Andy | 4. srpna 2014 v 20:57 | Reagovat

Je to dobrý, hodně dobrý :)) čekám na každý díl, čehokoliv :D a vždy jsem natěšená jestli se tu něco objeví :D a vždy mě to příjemně překvapí, nikdy mě to nezklamalo :D

4 Kačka Klaroline Kačka Klaroline | 5. srpna 2014 v 10:55 | Reagovat

Týjo. Já být Care tak mu uveřím. Jinak úžasná kapitolka :)

5 Megi Megi | E-mail | Web | 5. srpna 2014 v 11:17 | Reagovat

Skvělá kapitolka! Moc se těším na další.. :-)

6 Dominique Dominique | E-mail | Web | 8. srpna 2014 v 12:29 | Reagovat

Krásná povídka :-) Nechápu, jak mohl Tyler zabít Caroline rodinu :-P

7 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 9. srpna 2014 v 22:19 | Reagovat

Úžasná povídka, moc se těším na pokračování :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama